Ліквідація ФОП

За статистикою, в Україні лише п’ята частина ФОП закривається внаслідок комерційної неспроможності і відсутності перспектив. Більше половини підприємців розвиває або розширює бізнес, що викликає необхідність перейти до іншої організаційно-правовій формі. Але якою б не була причина закриття ФОП, важливо здійснити цю процедуру за всіма правилами.

На перший погляд, процес не здається складним, але таїть в собі безліч специфічних нюансів. Саме тому вирішення питання краще довірити професіоналам своєї справи. Агентство «АВІСТА» допоможе ліквідувати ФОП в Харкові відповідно до вимог законодавства.

Чому варто довірити ліквідацію ФОП нашому агентству

Навіть найменші помилки при ліквідації ФОП можуть привести до маси негативних наслідків. Практика показує, що багато підприємців роками не можуть самостійно закрити ФОП, через що виплачують гігантські штрафи. Убережіть себе від ризиків, скориставшись послугами фахівців «АВІСТА»! Звернення в наше агентство даємо вам безліч переваг:

  • проводимо ліквідацію відповідно актуальним нормам законодавства. Тому після закінчення процедури у державних органів гарантовано не буде до вас ніяких фінансових претензій;
  • бережемо ваші нерви. Завдяки роботі наших фахівців ви не зіткнетеся з бюрократією з боку працівників державних органів – процедура пройде гладко і спокійно;
  • економимо ваш час. Наше агентство виконує ліквідацію в максимально короткі терміни. Ми допоможемо, навіть якщо кожну годину на рахунку (наприклад, в разі термінового виїзду за кордон на постійне місце проживання).

Агентство «АВІСТА» займається ліквідацією ФОП в Харкові вже не один рік. За час роботи ми розробили чіткий план дій, що дозволяє виконувати процедуру швидко і ефективно.

Які послуги ми надаємо

Наші фахівці надають підтримку на всіх етапах ліквідації. Ми надаємо клієнтам широкий спектр послуг:

  • консультуємо з усіх питань, пов’язаних з ліквідацією ФОП;
  • готуємо необхідні документи і подає в податкову;
  • відправляємо паперу до органів реєстрації та фондів соцстрахування;
  • допомагаємо правильно сплатити податки і збори.

Все, що від вас буде потрібно – надати дохідну книгу і електронний ключ підприємця (у разі його відсутності – довіреність, засвідчену у нотаріуса). Ми готові допомогти навіть в складних ситуаціях і вирішити будь-яке питання в стислі терміни. Ліквідуйте ФОП без ризиків – з професійним агентством «АВІСТА»!

Закрити ФОП можна, виконавши наступну послідовність дій:

1) складання та подання реєстраційної заяви з ліквідації підприємця державному реєстратору;

2) складання та подання ліквідаційних звітів до податкової інспекції і відділ ЄСВ;

3)при наявності електронного ключа – перевірка відомостей по податках і зборах на момент закриття, виявлення недоплат, якщо такі є, перевірка наявності поданої податкової звітності за останні 3 роки.

За відсутності електронного підпису

Ви маєте нагоду оформити електронний ключ ЦСК Україна безпосередньо в нашому офісі.

З умовами його оформлення Ви можете ознайомитися  тут.

ПРАЙС ЛІКВІДАЦІЯ ФОП

Місце реєстрації ФОПЦіна, грнЦіна, грн (для клієнтів, яких супроводжує БА “АВІСТА”)Додаткові витрати по закриттю
наявний електронний ключ
м.Харків1400 грн1100 грн
Інші міста України1800 грн1400 грн
електронний ключ відсутній
м.Харків і Харківський район1500 грн1200 грннотаріальна довіреність
Харківська область2100 грн1700 грннотаріальна довіреність

Результат послуги з ліквідації ФОП:

Закриття ФОП єдиному державному реєстрі.

Статус ФОП в податковій зміниться на “ліквідований, але не знятий з обліку”. Цей статус передбачає припинення нарухування поточних податків, звільнення від  обов’язку подання поточних звітів.

ФОП буде повністю знятий з обліку після проведення перевірки підприємницької діяльності. Дату перевірки може призначити податкова служба протягом необмеженого часу.

Ліквідувати ФОП можна у будь-який час, але будьте уважні: на момент ліквідації бажано не мати ніяких боргів перед податковою службою!

Відновити ФОП Ви також зможете у будь-який момент шляхом нової реєстрації підприємницької діяльності.

 

Теги: закриття ФОП, ліквідація ФОП в Харкові, ліквідувати ФОП Харків.