Назви вулиць Харкова. Індекси. Затверджений перелік

Для правильного складання юридичних документів, таких як заяви для подачі в єдиний державний реєстр з метою реєстрації бізнесу і змін, необхідно звертатися до законодавчо затвердженого переліку географічних об’єктів. Правильні назви вулиць Харкова, районів і індексів закріплені рішеннями Харківської міської ради.

Зверніть увагу! Назви з цього переліку можуть відрізнятися від Вашої позначки про прописку в паспорті або формулюванні в договорі оренди приміщення. Тим ні менш при складанні документів у графах заповнення адреси необхідно використовувати саме офіційно затверджене найменування.

За посиланням Ви зможете переглянути список вулиць, районів і індексів Харкова, затверджений станом на 24.06.2020 рік.

Завантажити перелік Назви вулиць Харкова. Індекси.

Щоб знайти індекси по Україні, варто скористатися сервісом Укрпошти онлайн.

За останні кілька років у зв’язку  з декоммунізацією також було перейменовано кілька районів та станцій метро міста Харкова.

Нові назви районів Харкова

Стара назваНова назва
1.ЖовтневийНовобаварський
2.КомінтернівськийСлобідський
3.ФрунзенськийНемишлянський
4.ЧервонозаводськийОснов’янский

Нові назви станцій метро Харкова 

Стара назваНова назва
1.Маршала ЖуковаПалац спорту
2.Метробудівників ім. ВащенкаМетробудівників
3.Площа ПовстанняЗахисників України
4.ПролетарськаІндустріальна
5.Радянської АрміїАрмійська

Чи потрібно міняти реєстраційні документи при зміні назви вулиці?

Відносно юридичних осіб та підприємців поширюється дія статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців. Згідно з цим законом, юридична особа, як і ФОП, має внести зміни в установчі документи, пов’язані зі зміною місця реєстрації.

Для проведення державної реєстрації змін до установчих документах в даному випадку юридична особа має подати такі документи::

  1. Заповнену реєстраційну картку на проведення змін.
  2. Примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення про внесення змін до установчих документів. Документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до установчих документів.
  3. За необхідністю зміни в Статут.

Для внесення змін до Єдиного державного реєстру фізичних осіб – підприємців потрібно принести паспорт, в якому зазначено нову назву вулиці, і заповнити реєстраційну форму.

Законом не встановлено граничні строки для проведення зазначених дій. Але всеж-таки рекомендуємо внести відповідні зміни з метою уникнення непорозумінь з державними органами, зокрема податковою службою.

Не обов’язково вносити зміни самостійно, Ви можете доручити цю справу фахівцям нашої компанії, оптимізуючи витрати часу і грошей до мінімуму.